Josif Pančić

Школски распоред

ПОСЛОВИ УЧИТЕЉА ОД I ДО IV РАЗРЕДА

Име и презиме учитеља Одељење
Зоран Гаврић 1/1
Радмила Жежељ 1/2
Бојана Плавшић 1/3
Јована Калезић 1/4
Сандра Мирчић 1/5
Татјана Филиповић 1/6
Силвана Лазић 2/1
Сандра Планић 2/2
Мирјана Ковачевић 2/3
Драгана Мирковић 2/4
Јасмина Ђорђевић 2/5
Марица Петковић 2/6
Јован Мицић 3/1
Снежана Милановић-Лакић 3/2
Гордана Симовић 3/3
Споменка Марковић 3/4
Невена Опалић 3/5
Сузана Милаковић 3/6
Маја Марковић 4/1
Ивана Марковић 4/2
Љиљана Јованоски 4/3
Данијела Максимовић 4/4
Мирјана Ђукаловић 4/5
Ива Иванчевић Илић 4/6
Оља Ташић Продужени боравак 1
Милка Чичић Продужени боравак 1
Марија Протић Продужени боравак 1
Катарина Танацковић Продужени боравак 2
Тања Цапудер Продужени боравак 2
Марија Видачић Продужени боравак 2

 

ПОСЛОВИ НАСТАВНИКА ПРЕДМЕТНЕ НАСТАВЕ

Име и презиме наставника,
старешинство и наставни предмет
Одељење
Слађана Тодоровић
одељ.ст. 5/1
Српски језик
5/1,2
7/2,3
Јелена Вуковић
Српски језик
6/5.6
Марија Димитријевић
одељ.ст. 8/1
Српски језик
6/1,2
8/1,5,6
Наташа Бајковић
одељ.ст. 5/5
Српски језик
5/5,6
7/4,6
Весна Данкулов
одељ.ст. 7/5
Српски језик
5/3,4
7/1,5
Светлана Лакићевић
одељ.ст. 8/2
Српски језик
6/3,4
8/2,3,4
Мирослав Антонић
одељ.ст. 8/4
Математика
6/1,3
8/2,4,6
Игор Петковић
одељ.ст. 6/6
Математика
6/2,6
8/1,3,5
Анђелка Вученовић
Математика
5/1,4,5
7/2,5
Сања Глигорић
одељ.ст. 5/2
Математика
5/2,3,6
7/1,3
Милица Живановић
Математика
6/4,5
7/4,6
Марија Панић
одељ.ст.7/4
Енглески језик
1/4,5,6 ; 3/2,3,4,6
7/4,5,6
Ивана Милисављевић
одељ.ст. 5/6
Енглески језик
5/1,2,3,4,5,6
7/1,2,3
Маја Веселиновић
Енглески језик
1/1,2,3 ; 2/5,6 ; 3/1,5
8/1,2,4
Оливера Крстић
Енглески језик
2/1,2,3,4
4/1-6
Ивана Јовановић
одељ.ст. 6/4
Енглески језик
6/1-6
8/3,5,6
Даринка Одабашић
Француски језик
5/1-6
7/2,3,4
Милосав Дабетић
одељ.ст. 6/5
Француски језик
6/2,3,5,6
8/1,2,4,5,6
Весна Вујовић
одељ.ст. 8/3
Француски језик, грађ. васпитање
6/1,4 ; 7/1,5,6 ; 8/3
гв: 6/1,2,4,5 ; 8/1-6
Мр.Весна Албијанић
Биологија, СНА-Чувари природе
6/3,4,5,6 ; 8/1-6
СНА 6/1-6
Славица Радојчић
Биологија, СНА-Чувари природе
5/3,4,5,6 ; 7/1,2,3,4,5,6
 СНА 5/2-5 , 7/1-6
Лидија Новаковић
одељ.ст.6/2
Биологија
5/1,2
6/1,2
Мирјана Димитријевић
одељ.ст. 5/3
Географија
5/1,2,3,4,5,6 ; 6/6
8/1-6
Драгана Јанковић
одељ.ст. 7/1
Географија
6/1,2,3,4,5
7/1-6
Наташа Сејменов
Историја
5/1-6 ; 7/1-6 ; 8/3
СНА 5/1-6
Мирослав Стојановић
одељ.ст. 6/3
Историја, СНА-Живот у прошлости
6/1-6 ; 8/1,2,4,5,6
СНА 6/1-6
Миомир Ранђеловић
Хемија
7/1,2,3,4,5,6
8/2,3,5,6
Тамара Проданов
Хемија
8/1,4
Александра Обрадовић
Физика, ТИО
6/1-6 ; 8/1,5
ТИО 8/1,5
Љиљана Лазаревић Милојевић
одељ.ст. 7/3
Физика
7/1-6
8/2,3,4,6
Лидија Јовчић
Техника и технологија, ТИО
6/3,4,5,6
8/2,3,4,6
Славољуб Васић
одељ.ст. 6/1
Техника и технологија, ТИО
6/1,2,4,5
8/1-6
Мирослав Радић
Техника и технологија, ТИО
5/1-6
7/2,5
Милан Милојевић
одељ.ст. 5/4
Техника и технологија, ТИО
5/1-6
7/1,3,4,6
Данка Петровић
одељ.ст. 7/2
Техника и технологија
6/1,2,3,4
7/1-6
Петра Стојковић
Музичка култура, ИП-Хор и оркестар
СНА-Хор и оркестар
6/3,4,5,6 ; 8/1-6
ИП 8/1,2,3,4
СНА 6/1-6
Татјана Маћејка Трајковић
одељ.ст. 7/6
Музичка култура, СНА-Хор и оркестар
5/1-6 ; 6/1,2 ; 7/1-6
СНА 5. и 7.разред
Драгана Ристић
одељ.ст. 8/6
Ликовна култура
СНА-Цртање, сликање и вајање
5/1-6 ; 6/3,4 ; 7/3,6
8/1-6 ; СНА 5/1-6
Ана Живковић
Ликовна култура
СНА-Цртање, сликање и вајање
6/2 ; 7/1,2,3,5,6 ; 8/1,2,4,5
СНА 6. и 7.разред
Радмила Јовићевић
Физичко и здравствено васпитање
Физичко васпитање
Обавезне физ. активности
5/1,3,5 ; 7/1,3,5
8/6
ОФА 5/1,3.5
Марија Петровић
Физичко и здравствено васпитање
Физичко васпитање, Изабрани спорт
Обавезне физ. активности
5/2 ; 6/1,3,5
8/1,3,5
ИС 8/1,3,5 ; ОФА 6/1,3,5
Сања Чуровић
Физичко и здравствено васпитање
Обавезне физ. активности
5/4,6 ; 6/2,4,6
8/2,4
ИС 8/2,4,6 ; ОФА 6/2,4,6
Сара Кочоски
Физичко и здравствено васпитање
Физичко васпитање, Изабрани спорт
Обавезне физ. активности
7/2,4,6
ОФА 5/2,4,6
Татјана Пантелић
Информатика и рачунарство
5/1-6 ; 6/1-6
7/1-6 ; 8/1,2,4,5
Марјана Младеновић
Информатика и рачунарство
5/1-6 ; 6/1-6
7/1-6 ; 8/3,4,5,6
Данијела Бојковић
Верска настава
5/1-6 ; 6/1-6
7/1-6 ; 8/1-6
Милица Ракић
Верска настава
2/1-6 ; 4/1-6
Маријана Додовић
Верска настава
1/1-6 ; 3/1-6
Марија Николић
Грађанско васпитање
5/1,2,3,4,5
6/3,6 ; 7/1,2,4,6
Невенка Димитријевић
Грађанско васпитање
5/6
7/3,5

 

Ви сте овде: Почетна Настава Школски распоред