Josif Pančić

Успеси наших ђака

 

ПАВЛЕ КОВАЧЕВИЋ, III-2

На такмичењу из математике "МИСЛИША 2014"
узраст 3.разред у конкуренцији од 1466 учесника
освојио ПРВУ НАГРАДУ са 100 поена.
Исту награду има још 17 ученика из целе Србије.

 

 ПАВЛЕ ЈОСИПОВИЋ, II-4

ЗЛАТНА МЕДАЉА - Међународно такмичење у Лесковцу, пливање, 2013.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - "Мала београдска лига" у Београду, пливање-прсно, март 2014.год.
СРЕБРНА МЕДАЉА - "Мала београдска лига" у Београду, пливање, 2013.год.
БРОНЗАНА МЕДАЉА - "Мала београдска лига" у Београду, пливање-делфин, март 2014.год.

ТЕОДОРА ЖИВКОВИЋ, II-5

ЗЛАТНА МЕДАЉА - Такмичење групних вежби, ритмичка гимнастика, новембар 2013.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - "8.мартовски куп", Младеновац, ритмичка гимнастика, март 2014.год.

 

МАРКО БУРУШИЋ, III-5

СПОРТСКА ГИМНАСТИКА

ЗЛАТНА МЕДАЉА са екипом ОШ "Јосиф Панчић" - Првенство Србије, спортска гимнастика 2013.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Првенство Београда, спортска гимнастика
ПОБЕДНИЧКИ ПЕХАР И ЗЛАТНА МЕДАЉА -Трофеј Београда, спортска гимнастика
ПЕХАР И ЗЛАТНА МЕДАЉА са екипом ГК "Диф" - Првенство Србије, спортска гимнастика

Укупно 18 медаља и 6 пехара

ТЕКВОНДО

БРОНЗАНА МЕДАЉА - Омега куп, теквондо (борбе - 33кг)
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Првенство Београда, теквондо (борбе - 33кг)
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Трофеј Београда, теквондо (борбе - 33кг)
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Отворени куп Србије, теквондо (борбе - 33кг)
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Отворено првенство у формама, појединачно, теквондо
БРОНЗАНА МЕДАЉА - Отворено првенство у формама, у пару, теквондо

Укупно 13 медаља и 3 пехара

 

БАРБАРА СЕКУЛИЋ, II-1

ЗЛАТНА МЕДАЉА - "8.мартовски куп", ритмичка гимнастика, март 2014.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Такмичење групних вежби Ц програма, ритмичка гимнастика
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Трофеј Београда у групним вежбама, ритмичка гимнастика
ЗЛАТНА МЕДАЉА - II Међународни турнир у ритмичкој гимнастици - Трофеј Новог Сада 2013.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Такмичење у пливању слободним стилом у клубу Freestyle

 

ИВА МАРЈАНОВИЋ, II-5

СРЕБРНА МЕДАЉА - Рода куп, карате, јун 2013.год.
БРОНЗАНА МЕДАЉА - Трофеј Раковице, карате, октобар 2013.год.

 

ВЛАДИМИР ЈОВАНОВИЋ, III-3

ЗЛАТНА МЕДАЉА - такмичење у тенису, април 2013.год.

 
 

КОСТА СТАМЕНОВИЋ, II-3

ЗЛАТНА МЕДАЉА - Краулијада - групно такмичење
у пливању, 2013.год.

КАТАРИНА КОРАПОВСКИ, II-5

ЗЛАТНА МЕДАЉА - Трофеј Звездаре, карате
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Куп Београда, карате

 
 

ДУШИЦА СТОЈНИЋ, II-1

СРЕБРНА МЕДАЉА - "Бели теден", скијање,
јануар 2014.год.

МАРКО СТОЈНИЋ, II-1

ЗЛАТНА МЕДАЉА - "Дечје спортске игре предшколаца града Београда", 2012.год.

 
 

НИКОЛА ДОКМАНОВИЋ, II-1

ЗЛАТНА МЕДАЉА - I Пливачки савез Београда
"Мала лига", пливање-делфин, март 2014.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - I Пливачки савез Београда
"Мала лига", пливање-леђно, март 2014.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Првенство града у пливању 2013-14.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Градско такмичење у пливању, новембар 2013.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - "Мала београдска лига", пливање, новембар 2013.год.

АНАСТАСИЈА ДЕЛИЋ, III-3

ЗЛАТНА МЕДАЉА - Међународно такмичење у ритмичкој гимнастици, мај 2013.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Куп Београда, такмичење групних вежби Ц програма, ритмичка гимнастика, новембар 2013.год.

 

АНДРЕЈ АПОСТОЛОСКИ, III-5

Тренира активно карате у клубу "Чукарички Рода". Носилац је црвеног појаса, учествовао је на многим такмичењима и остварио одличне резултате. У 2013.години је освојио ТИТУЛУ ДРЖАВНОГ ПРВАКА у ката тиму и ДРУГО МЕСТО у појединачној категорији.

 

СТЕФАН МЛАДЕНОВИЋ, II-1

СРЕБРНА МЕДАЉА - "Моје прво такмичење", пливачки клуб Freestyle, 2012.год.

 

ЛУКА СМИЉАНИЋ, II-1

СРЕБРНА МЕДАЉА - "Моје прво такмичење", пливачки клуб Freestyle, 2012.год.

ГАВРИЛО ЛУЧИЋ, IV-1

I НАГРАДА - 14. Отворено такмичење меморијал "Душан Протић", клавир, март 2014.год.
I НАГРАДА - 4. Отворено такмичење "Бинички", клавир, фебруар 2014.год.

 
 

МАРКО СТЕВАНЕТИЋ, VI-4

Првак Србије у каратеу за 2002.годиште у категоријама: апсолутно и плави појас (класа Б)
1.МЕСТО АПС - Куп Београда, октобар 2013.год.
1.МЕСТО АПС - Куп Србије, новембар 2013.год.
3.МЕСТО АПС - Татами Куп Будимпешта, април 2014.год.

АНДРЕЈ МИРКОВИЋ, VI-3

1.МЕСТО И ЗЛАТНА МЕДАЉА - Регионални центар за таленте Београд, предмет Информатика и рачунарство, мај 2014.год.
3.МЕСТО - најбоља мобилна апликација за Windows платформу, Универзитет Метрополитен, јун 2014.год.
1. НАГРАДА - такмичење из математике, Архимедес, јун 2014.год.

 

 

АЊА НЕДЕЉКОВИЋ, VIII-5

2.МЕСТО И СРЕБРНА МЕДАЉА - Регионални центар за таленте Београд, предмет Физика, мај 2014.год.
3.МЕСТО И БРОНЗАНА МЕДАЉА - Регионални центар за таленте Београд, предмет Енглески језик, мај 2013.год.

КОРАНА ЧИЧА ПОТКОЊАК, VIII-6

I-2 НАГРАДА - Меморијал "Душан Протић", харфа, 2014.год.
I НАГРАДА - Војвођански фестивал харфе, 2014.год.
I-3 НАГРАДА - Меморијал "Душан Протић", харфа, 2015.год.
I НАГРАДА - Војвођански фестивал харфе, 2015.год.

 

 

Ви сте овде: Почетна Ђачки кутак Успеси наших ђака